Urządź sobie ściany, czyli co nieco o nowoczesnych dekoracjach do domu.

Mar 20, 2019 | Dekoracje, Inspiracje, Porady

Remont mieszkania to ta mniej przyjemna i bardziej żmudna część całego przedsięwzięcia, jakim jest urządzanie nowego domu. Ta najbardziej atrakcyjna część to dekorowanie wnętrz. Choć przechodzi się do niej na końcu, my od niej właśnie zaczynamy naszą opowieść o urządzaniu mieszkania. Tak na dobry początek.

Popularnym w ostatnim czasie trendem na udekorowanie ścian w mieszkaniu jest powieszenie na nich plakatów. Nie obrazów, nie zdjęć, lecz właśnie plakatów. Te, choć nie wszyscy o tym wiedzą, nie muszą być jedynie dużymi zdjęciami z twarzami ulubionych aktorów czy muzyków. Plakat jest dziś uznawany za równorzędną formę sztuki co np. obrazy czy rzeźby. Plakat zaprojektowany przez utalentowanego artystę może sprawić, że wnętrze nabierze modernistycznego, eleganckiego charakteru. To prosta, minimalistyczna ozdoba, która tworzy świetną dekorację współcześnie urządzonego mieszkania.

Uwielbiamy plakaty. W naszym mieszkaniu to one będą stanowiły główną dekorację. Chcemy również, by ten blog stanowił źródło inspiracji oraz platformę do wyszukiwania tego typu dzieł dla osób, które urządzają wnętrza. Dlatego w zakładce Galeria sztuki będziemy gromadzić propozycje plakatów do domu, które czytelnicy będą mogli obejrzeć oraz kupić. Zapraszamy do współpracy artystów, którzy chcieliby wystawić u nas swoje prace. Będziemy też sami wyszukiwać ciekawe propozycje na różnych stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych. Być może właśnie tutaj znajdziecie inspirację dla siebie!

Zdjęcia: www.instagram.com

Pin It on Pinterest